Oprawy z płyty acetatowej

Nasze oprawy okularowe wytwarzane z płyty acetatowej cechują się dużą łatwością kształtowania. Pozwala nam to na osiąganie innowacyjnych i finezyjnych form. Materiał ten wyróżnia nieskończona ilość kombinacji kolorystycznych. Technologia ta wymaga ręcznego wykończenia, który nadaje indywidualny charakter każdej sztuce. Oprawy okulary acetatowe dostępne w aktualnej kolekcji znajdują się w linku poniżej.
Zobacz

Oprawy z CP wtryskowego

Oprawy oparte o technologię cechują się niezwykłą lekkością połączoną z korzystną ceną. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii minimalizujemy wpływ naszej produkcji na środowisko naturalne. Proces tworzenia sztuki wzorcowej oraz późniejszych kopii przeprowadzany jest przez specjalistów najwyższej klasy. Dzięki temu klient ma pewność, że oprawki okularowe Vasco sprawdzą się nawet podczas najbardziej ekstremalnych sytuacji. Aktualna kolekcja z wykorzystaniem tego materiału poniżej.
Zobacz

Oprawy z TR90

Najlepszy materiał stosowany w technice opraw wtryskowych. Dzięki wykorzystaniu TR90 możemy poszczycić się oprawami przyjemnymi w kontakcie ze skórą. Niewątpliwą zaletą jest wrażenie ciepła bijące z takich opraw, szczególnie przyjemne podczas zimowych spacerów. Materiał ten często wybierany jest przez sportowców i dzieci ze względu na wytrzymałość. Poniżej aktualna kolekcja Vasco TR90

Do oprawiania wyłącznie na zimno


Zobacz

Oprawy z Ultemu

Oprawy okularowe wykonane z ultemu cechuje ogromna uniwersalność. Niezwykła elastyczność w połączeniu z ogromną trwałością. Ultem jest ultralekki oraz termoodporny dlatego też wykorzystywany jest przede wszystkim w lotnictwie. Materiał ten jest zwykle propozycją numer jeden dla osób aktywnych a przy tym ceniących komfort i trwałość. Mamy pewność iż nasze rozwiązania zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Do oprawiania wyłącznie na zimno


Zobacz

Oprawy z metalu

Użyty do produkcji materiał to stop monelowy do formowania frontu oprawy oraz wysokowytrzymały stop do mostków (poprzeczek łączących oczka) oraz zauszników. Monel – to najwyższej jakości stop jaki stosowany jest do produkcji opraw okularowych, zawiera wiele różnych metali w proporcji wybranej przez producenta. Monel zapewnia najlepszą podatność na obróbkę plastyczną, a co dla użytkownika najważniejsze – najwyższą odporność na korozję, a co za tym idzie – trwałość. Na zespawany w formę oprawy materiał nakładane są powłoki galwaniczne oraz warstwa lakieru bezbarwnego. Powłoki galwaniczne opraw VASCO są wysokiej jakości, położone równo i dokładnie. Są antyalergiczne. Zapewniają długą żywotność opraw i odpowiednie walory estetyczne.
Zobacz
Test