Początki

Nasza firma została założona w 1957 roku.


Jej historia sięga czasów powojennych kiedy to Jan Kamrowski zakłada jeden z pierwszych na Wybrzeżu warsztatów rzemieślniczych produkujących galanterię z tworzyw sztucznych. Momentem przełomowym, który zdecydował o naszym współczesnym obliczu jest podjęta w 1957 roku decyzja o związaniu się z branżą optyczną i rozpoczęciu produkcji okularów.
Firma „CAMRO” jest tym samym najstarszą firmą dystrybucyjną w branży optycznej na polskim rynku. Chcemy wraz z Państwem kontynuować tę chlubną tradycję i życzymy zadowolenia ze współpracy z nami.
Kolejny punkt zwrotny to rozpoczęcie w 1991 roku budowy sieci dystrybucyjnej opraw okularowych w oparciu o prestiżowe produkty Tauschek Brillen, a wkrótce także i linie wzornicze innych producentów niemieckich.
Podążając drogą niemieckiej tradycji jakości i solidności kontynuowaliśmy od 2001 roku dystrybucję kolejnych marek opraw i okularów przeciwsłonecznych znanych i cenionych na Polskim rynku.

Chciałbyś, aby dystrybutor oprawek, z którym nawiążesz współpracę, był rzetelny i lojalny? Nasza firma może poszczycić się wieloletnią tradycją i zaufaniem, które budowaliśmy na przestrzeni wielu lat. Nasze oprawy dystrybuujemy z jednego z najpiękniejszych miast na polskim wybrzeżu, jakim jest Sopot. Właśnie tutaj od pokoleń mieści się siedziba naszej firmy i nasza hurtownia oprawek.

V

W zależności od przeznaczenia oprawki mogą być wykonane z różnych materiałów. Wybierz odpowiednią sekcję aby dowiedzieć się więcej.

Oprawy z płyty acetatowej
Duża łatwość kształtowania. Nieskończona ilość kombinacji kolorystycznych. Ta technologia wymaga ręcznego wykończenia (hand made), dając indywidualny charakter każdej sztuce.
Oprawy z CP wtryskowego
Łatwe w obróbce (jak oprawki z płyty). Rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Lekkie.
Oprawy z TR 90
Czyli z najlepszego materiału stosowanego w technice opraw wtryskowych. Gładkie, bardzo lekkie i wytrzymałe. Świetnie leżą na twarzy. Piękne kolory
Oprawy z Ultemu
Super lekkie, delikatne a jednocześnie bardzo wytrzymałe.
Oprawy z metalu
Użyty do produkcji materiał to stop monelowy do formowania frontu oprawy oraz wysokowytrzymały stop do mostków (poprzeczek łączących oczka) oraz zauszników. Monel – to najwyższej jakości stop jaki stosowany jest do produkcji opraw okularowych, zawiera wiele różnych metali w proporcji wybranej przez producenta. Monel zapewnia najlepszą podatność na obróbkę plastyczną, a co dla użytkownika najważniejsze – najwyższą odporność na korozję, a co za tym idzie – trwałość. Na zespawany w formę oprawy materiał nakładane są powłoki galwaniczne oraz warstwa lakieru bezbarwnego. Powłoki galwaniczne opraw VASCO są wysokiej jakości, położone równo i dokładnie. Są antyalergiczne. Zapewniają długą żywotność opraw i odpowiednie walory estetyczne.

O jakości można mówić, kiedy tym co do nas wraca są klienci a nie produkty.

Siemens

Test